Jak k sobě „hadry“ a „baráky“ blízko mají aneb Jak mi oblečení otevřelo oči v realitách

Andrea Šteflová - Osobní realitní makléřka

Andrea Šteflová

osobní realitní makléřka

Reality Třebíč

Sdílet článek

Facebook
LinkedIn

Na konci roku 2021 jsem se začala cítit docela přetažená. Vždycky jsem oplývala spoustou energie, navíc práce oblastní manažerky v realitní branži s vizí dalšího postupu mě neskutečně bavila. Brala jsem to tedy jako dočasný stav a využila Vánoce k odpočinku s tím, že po Novém roce to zase náležitě rozjedu.

Porady, školení, nábor a výchova nových makléřů, vedení své pobočky, zastřešování dalších poboček, vlastní obchody, vlastní asistent, asistentka… Ani nevím, jestli mě ještě hnala kupředu láska k práci, klientům a svým makléřům, nebo obrovský pocit důležitosti a nezastupitelnosti, nebo pocit, že nemohu zklamat své vedení… Zkrátka a dobře – nechtěla jsem vidět náznaky svého těla, že je nezbytně nutné zastavit, nadechnout se a začít jinak přemýšlet.

Oblékejme sebe, ne svoji funkci

Zjara 2022 jsem si chtěla udělat radost pěkným byznys oblečením a spojit to v Brně s osobní schůzkou s fashion terapeutkou v rámci mého poznávání metody OCTO CODES. Módu jsem nikdy extra neřešila, ale proč si neudělat radost, obzvlášť když zastávám úžasnou funkci v největší české realitní kanceláři.

Už při setkání a prvním předávání informací, co očekávám od společného nákupu, jaké oblečení potřebuji, jsem se vůbec necítila ve své kůži, a to i přesto, že jsem si byla jistá, jaký styl zastávám a co tedy bude pro mě vhodné. Nakonec jsem si to neskutečně užila a odjížděla s kvalitním, šmrncovním a hlavně pohodlným oblečením. Žádná saka, kostýmy a jiné rádoby byznys hadry (v módní branži jsou prý „hadry“ běžné slovo 😊 ) se nekonaly. Cestou domů jsem si promítala své zážitky, když mi najednou vyskočila ta posvátná věta:

„To oblečení tě svazuje, svazuje tvá křídla, která máš a nutně potřebuješ používat.“

Nošení nesvazujícího oblečení, takového, které podporuje moje vnitřní nastavení a energii, mi začalo ukazovat, proč mi není už několik měsíců dobře i přesto, že dělám práci, kterou mám neskutečně ráda. Netrvalo dlouho a po pár nepříjemných zdravotních komplikacích jsem pochopila svoji diagnózu: VYHOŘENÍ VE ZLATÉ KLECI. 

Co má metoda úspěšné módní návrhářky společného s nemovitostmi?

K metodě OCTO CODES a její autorce, úspěšné módní návrhářce Táni Havlíčkové, jsem se dostala čirou náhodou před třemi roky, tj. v polovině roku 2020.

Když jsem pronikla do hloubky a našla sama sebe, pochopila jsem, že to není jen nějaká obyčejná metoda určující typ osobnosti skrze oblečení, ale je to naprosto famózní metoda, která se pro mě již stala funkčním životním stylem.

I přesto, že jsme a budeme všichni vždy jedinečným originálem, skrze osm stylových profilů každý pochopí souvislosti týkající se celého našeho života.

Tato metoda mě naučila nejen nosit oblečení, které mi sluší a dodává sílu, ale především pochopení a respektu k sobě, svým blízkým a všem ostatním lidem. 

Díky tomu vím, že to všichni máme dobře, i když každý jinak. BÝT SÁM SEBOU SE VYPLÁCÍ.

Velmi často se stává, že pokud my nejsme sami sebou, tak to druhého velmi irituje a jeho chování se stává až agresivním. Mám s tím osobní zkušenost, kterou si můžete přečíst v článku Jak jsem jako realitní makléřka iritovala ženy v Brně.

Rozdělení stylového klíče je do dvou základních skupin a pod každou z nich jsou čtyři podskupiny.

Jinové styly

  • Romantický styl – Princezna
  • Elegantní styl – Dáma
  • Okázalý styl – Diva
  • Avantgardní styl – Čarodějka

Jangové styly

  • Sportovní styl – Kamarádka
  • Ležérní styl – Pozorovatelka
  • Nekonvenční styl – Rebelka
  • Extravagantní styl – Hvězda

Čerpáno z knih Táni Havlíčkové:

Móda má duši aneb Metoda osmi stylových typů OCTO CODES
MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚ

Nejnovější články