Andrea Šteflová

Reality pro duši

Je mi ctí být součástí životních příběhů svých klientů i jejich nemovitostí...

Andrea Šteflová - Osobní realitní makléřka

Vystudovala jsem ekonomickou školu a více než 10 let jsem se věnovala účetnictví, ekonomickým analýzám a controllingu ve velké zahraniční společnosti.

Práce mě však nenaplňovala, potřebovala jsem aktivnější kontakt s lidmi. Svázaná strachem, že bez obchodní či jiné praxe nemohu jinde pracovat, jsem vydržela až do pocitu vyhoření.

Jakmile jsem dala výpověď, doslova mi vjela do cesty příležitost v podobě oslňujícího auta jedné známé realitní kanceláře. Neměla jsem co ztratit, a tak jsem požádala o spolupráci a vyšlo to.

I když začátky nebyly vůbec jednoduché, vytrvalost, neutuchající nadšení a vysněný kontakt s lidmi mi pomohly nevzdat to. Nikdy nezapomenu na okamžik, když jsem se asi po půl roce zeptala své manažerky, jaký jsem typ obchodníka, a ona mi bez váhání odpověděla:

Andrejko, ty nejsi obchodník.

Nyní pracuji v realitách již 16. rokem,

miluji lidské příběhy a příběhy jejich nemovitostí.

Za tu dobu jsem se stala nejen kvalitním obchodníkem, ale dokázala jsem vybudovat i několik fungujících poboček po celé Vysočině.

Rukama mi prošly desítky makléřů, které jsem chtěla naučit tuto práci dělat nejen

s odbornými znalostmi, ale i s empatií, láskou a nadšením.

Časem jsem však zjistila, že jsou věci, které nelze druhé naučit, ale které v sobě člověk prostě musí mít.

Navíc v dnešní uspěchané a ustrašené době potřebujeme všichni více osobní péče a přístupu.

Jelikož jsem chtěla pracovat tak, abych měla vše ve své režii a mohla zaručit, že co slíbím, to i dodržím, bylo jediným možným krokem vystoupit ze systému velké společnosti a vydat se vlastní cestou. Cestou OSOBNÍ REALITNÍ MAKLÉŘKY.

Jedině tak mohu být svým klientům přínosem

Certifikáty