Andrea Šteflová

Reality pro duši

Paní Šteflovou jsme si vybrali k prodeji našeho bytu na základě její prezentace na stránkách, zaujalo nás, jak mluví o své profesi. Usoudili jsme, že to bude lepší volba, než velké realitní agentury a vsadili jsme na lidský a osobní přístup.

Jsem moc rád, že můžu říci, že jsme se nespletli. Již první schůzka nás přesvědčila o správnosti naší volby a další kroky nás v její profesionalitě jen utvrzovaly.

Byli jsme nadšení z fotek, které spolu s fotografem pořídili pro prezentaci našeho bytu, a četnost zájemců o prohlídku svědčí o tom, že zaujaly i jiné, ne jen nás 🙂

Velice si vážíme lidského přístupu paní Šteflové, nikdy jsme neměli špatný pocit z našich, leckdy asi dost najivních, představ a otázek. Vycítila naši nejistotu a obavy a vždy nás dokázala uklidnit a obav zbavit. Obdivuji jeji přístup a trpělivost jak s námi, tak se zájemci o koupi, být to jen na mě, vzdal bych to už na začátku 🙂

Dokázala nás v klidu provést všemi úkony prodeje bytu, radila, vysvětlila, vždy byla k dispozici, jak osobně, tak telefonicky. O všech změnách a následných krocích nás zavčasu informovala, vždy byla připravená a ochotná nám pomoci jak radou, tak skutky.

Jsme moc rádi, že jsme ji oslovili a prodej bytu svěřili právě ji. Vše dopadlo výborně, vše se podařilo bez zádrhelů, dokázala sladit i návaznost s koupi domu, který jsme financovali právě z prodeje bytu. Toho jsme se hodně obávali, jak se to podaří vše sladit a dojednat tak, aby oboje klaplo a podařilo se bez problémů.

Profesionální a lidský přístup, moc si toho vážíme a děkujeme!

Dušan Potůček

Z paní Šteflové jsme měli hned při prvním setkání velice pozitivní dojem. Vše, co následovalo tento dobrý dojem jen potvrzovalo. Nepoužívá metody realitních šmejdů a handlířů, urážejících vaši inteligenci.

Její jednání charakterizuje znalost trhu, korektní a příjemné jednání, ochota trpělivě odpovídat na naše dotazy, schopnost na místě citlivě a rychle řešit průběžně vznikající drobné problémy. Jsme velmi spokojeni s výsledkem prodeje našeho třebíčského bytu.

Paní Šteflová patří k odborníkům, které vždy rádi doporučíme našim přátelům při jejich případných realitních transakcích a učiníme tak s velmi klidným svědomím a jistotou, že pro ně odvede stejně kvalitní práci. Děkujeme.

manželé Jaroslava a Petr Markovi

S paní Andreou Šteflovou jsem byla naprosto spokojená.

Díky ní proběhl prodej mého domu hladce, pohodově, rychle a přesně podle mých představ.

Díky své profesionalitě, citu pro reality i klienty a díky tomu, že svou práci dělá „srdcem“, byla naše spolupráce čirou radostí. Mockrát děkuji a z celého srdce doporučuji!!!

Barbora Juricová

Perfektně odvedená profesionální práce. Byl jsem se službami paní makléřky nad míru spokojen.

Dům jsme s její pomocí prodali rychle, za dobrou cenu a nemuseli jsme se prakticky o nic starat.

Vše, co bylo možné, vyřídila za nás a to v nejkratším možném termínu. Rozhodně její služby velmi doporučuji.

Marek Punčochář

Ladislav Líbal

Byli jsme velice spokojeni, profesionální vystupování,
to co bylo domluveno bylo vždy perfektně splněno. Spolupráce nám ušetřila mnoho starostí a času.

Jan Tesařík

Od prvního kontaktování, po převzetí klíčů RD. Naprosto vstřícné a férové jednání. Určitě mohu jen doporučit.

Juliána Kolmanová

Dobrá spolupráce, reagovala flexibilně, vždy poradila a zjistila informace ohledně právních informací. Doporučuji.

S prodejem a nákupem realit už mám nějaké zkušenosti, ale spolupráce s paní Andreou byla nadstandardně kvalitní.

Její profesionální přístup k přípravě nemovitosti, spolupráce s kvalitním fotografem, úžasná prezentace, korektní a rychlé jednání se zájemci i úřady, vlastní prodej, předání a přepisy… to vše proběhlo velmi rychle a hladce.

Děkujeme za individuální přístup a milé jednání. Určitě doporučuji každému, kdo nemá čas se prodejem zabývat a chce svou nemovitost svěřit zodpovědnému profesionálovi.
Martina Vlašínová

Takhle má vypadat, jednat, pracovat, vystupovat… profesionál

Katrin Jarošová

Za poslední dva roky jsem absolvoval 13 osobních prohlídek a s dalšími makléři jsem mluvil, nebo si alespoň vyměnil e-mail. A mohu s jistotou říci, že paní Šteflová měla nejlepší profesionálně-lidský přístup ze všech

Je ohleduplná a trpělivá i ke kupujícím. Sama mi navrhla druhou prohlídku domu navíc ještě s přáteli a ta byla stejně dlouhá jako první. Naopak veškerá jednání z její strany, probíhala v rámci ne dnů, ale hodin.

Z vlastní vůle vyřídila několik věcí nad rámec toho, co bylo původně dohodnuto. Například odkoupení kusu zahrady od dalšího vlastníka, který v původní verzi inzerátu vůbec nefiguroval. Také zjistila pár dalších informací, například ohledně budoucí vodoinstalace v obci, číslo na starostu, apod…

Během jednání jsem necítil sebemenší nátlak a cítil se více a více v bezpečí, což je poměrně důležitý aspekt. Vše proběhlo rychle a spolehlivě dle domluvy. Kdybych někdy v budoucnu náhodou řešil cokoliv kolem nemovitostí, rozhodně se bez váhání obrátím zase na paní Šteflovou. Velké „Díky“, paní Šteflové

Jakub Marša

Vlastimil Janda

Velká spokojenost. Paní Šteflová se o vše postarala, když jsem něco potřeboval ochotně poradila, zařídila. Je vidět, že je to člověk na svém místě a velký profík :). Kdybych ještě náhodou prodával nějakou nemovitost, určitě bych volil její služby. Děkuji moc 🙂

manželé Jan a Michaela Novákovi

Výborná spolupráce. Lidský a profesionální přístup. Pomohla nám zrealizovat koupi našeho domu snů. Za vše velmi děkujeme.

Zdeněk Novotný

Ještě jednou děkujeme paní Šteflové. Dozajista nešlo o zcela standardní prodej, ale jsme rádi, že jsme vše společně zvládli.
V novém domě bude vždy vítaným hostem. Děkujeme.

Ing. Miroslav Krejčí

Dobrý den, touto formou bych chtěl poděkovat za poskytnuté služby spojené s prodejem mé nemovitosti v Třebíči.